Bedirhan Alaçatý Otel - Alaçatý Otelleri - Alaçatý Otel

Hizmetlerimiz
 • Bisiklet Kiralama
  Alaçatı'nın ana caddelerinde yürüdünüz ama Alaçatı'nın dolambaçlı, bazen sizi aynı yere döndüren, bazen de dar çıkmaz sokaklarında keşfedilecek minik hazineler, evler, kapılarve bahçeler göreceksiniz. Arabayla girilemeyen, trafiğe kapalı yada dar sokaklarda nasıl dolaşacaksınız? Tabiki bisiklet kiralayarak. Bisiklet kiralama hizmetimizden de otel dışından gelen konuklarımız yararlanabilirler.
 • Cafe
  Siz değerli misafirlerimiz için özenle dekore edilmiş bahçemizin gözünüze kestirdiğiniz en keyifli yerinde Sevgi hanımın ev yapımı sakızlı kurabiyelerini tadıp, çay,kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
 • Ulaşım
  Havaalanı servisi ve araç kiralama; Otelimiz müsaitliğe bağlı olarak ücretli havaalanı servisi yapmaktadır. Dilerseniz Alaçatı ve Çeşme'nin çarşı, kasaba ve koylarını gezmeniz için ücretli otel servisi günün her dakikası yanınızda.
 • Minishop
  Otelimizin bahçesinde reçelleri ile Alaçatı'da ün yapmış Sevgi hanımın birbirinden lezzetli ev yapımı reçelleri satılmaktadır. Alaçatı'dan anılarınız dışında birşeyler daha götürmek bahçedeki dolaba göz atabilirsiniz.
 • Ücretsiz Wi-Fi
  Müşterilerimiz ücretsiz wi-fi hizmetinden sınırsız olarak yararlanabilirler.